پیام مدیرعامل

شرکت پارس پخش کهن سازمانی پویا و پیشرو است که این پویایـی را نشأت گرفته از نیرو های جوان، مستعـد خویش می داند و با توجه به افـق دید و نقشه راه ترسیــم شده ، بر این باور است که جـز با بهره مندی از تفکرات خلاق و ایده های نو که از منابع انسانی کارآمد و متعهد سر چشمه می گیرد نخواهد توانست اهداف تعیین شده را محقق سازد .

 شاید بتوان گفت اولین قدم موفقیت این است که با ارایۀ اطلاعات دقیق ، کارآمد و شناخت کامل از مجموعه بستر همکاری وآشنایی با این سازمان هرچه بیشتر فراهم گردد .

امروزه هرگونه توفیق در توسعه پایدار مشروط به توفیق در توسعه منابع انسانی و اطلاع رسانی مناسب خواهد بود . مدیران امروز نیز نیازمند به کارگیری اندیشه ها و ایجاد زمینه اندیشیدن اعضای خود هستند ، چرا که اندیشیدن موجب استحکام حیات سازمانهاست .

بازدید شما از سایت شرکت پارس پخش کهن بیانگر توجه لطف شماست .

امیدوارم این سایت زمینه آشنایی هرچه بیشتر شما را با اصول ارزشی و اهداف این شرکت فراهم آورده و در روند همکاری دو جانبه مثمر ثمر واقع گردد .

ماموریت

ما به ارایۀ خدمات تولید و توزیع کالا در زمینه بهداشتی ، آرایشی در کشور ایران می پردازیم و با اتکا به رویکرد های نوین ، تجربه و دانش تخصصی ، نیرو های متخصص و فناوری نوین موجود در پارس پخش ضمن مشارکت دادن مشتریان و ذینفعان خود در فرآیند ارایۀ خدمات ، همگام با افزایش کیفیت خدمات ، در کمترین زمان و با کمترین هزینه ، پاسخگوی نیاز آنها خواهیم بود . در 3 سال اول تلاش خواهیم کرد در بازار داخل به عنوان انتخاب اول مشتریان خود مطرح باشیم ، و سپس در یک بازده 5 ساله تلاش خواهیم کرد در بازار منطقه مطرح باشیم .

در این راستا مدیریت ارشد شرکت ، ضمن رعایت اصل مشتری مداری و نیز رعایت الزامات قانونی مرتبط با سازمانهای قانون گذار ، خود را متعهد به رعایت و پیشبرد مجموعه اهداف ذیل می داند .

 

* افزایش میزان فروش

* بهبود کمی و کیفی محیط های انبارش کالا

* توسعه و بهبود بهره وری نیروی انسانی

* بهبود و ارتقاء سیستم توزیع و پخش

* افزایش قدرت رضایت مندی مشتریان ازطرق کیفیت ، قیمت و زمان تحویل 

معرفی شرکت

شرکت پارس پخش کهن با هدف ارتقاء کیفیت و توسعه مدیریت نوین تولید و توزیع کالاهای آرایشی و بهداشتی در سطح کشور عزیزمان در سال 1391 با سرمایه ای از تخصص و تجربه تأسیس گردیده است و مسیر سبز و روشنی را آغاز نمود که از پی آموختن ها و کوشیدنهای مداوم به تولید و توسعه گروه پارس پخش انجامید . مسیر سراسر خیر و برکتی که از چند سال گذشته و به لطف خدا تا همیشه تداوم و توسعه خواهد یافت .

این فعالیتهــای نخستین اما محکــم و هوشمـندانه با استفاده از تکنولـــوژی روز دنیا و تجهــیزات دقیـق و کـارآمـد و با بهــره گیری از روشهای علمـی و پرسـنل متخـصص ، گروه پارس پخــش با دو برنـد HIGHNESS  و JUXI تولد یافت .

طی این طریق که حقیقتاً جز با توکل به خداوند متعال ، مساعی بسیار و توجه به دانش میسر نبوده و نیست ، شرکـت پارس پخش با تجربه ها و تلاش های پیگیر طی سالهای گذشته ، اینک خود را در قالب یک گروه پر شور اما دقیق و اندیشمند نمایان می کند که می خواهد با حفظ و گسترش تجربه های خویش ، نقش گسترده تری در عرصه تولید و کار آفرینی ایفاء نماید .

اهداف و چشم انداز

اهداف

شرکت پارس پخش کهن با هدف ارتقاء کیفیت و توسعه مدیریت نوین توزیع کالا های آرایشی ، بهداشتی در سطح کشور و همچنین رویکرد های نوین در عرصه خدمات در راستای اهداف ارزشمند خود در جهت اعتلای صنعت توزیع در کشور عزیزمان ایران در سال 1391 با سرمایه ای از تخصص و تجربه تأسیس گردیده است .

این شرکت با حمایت و بهره گیری از تجارب غنی ، دانش فنی و توانمندی های مدیریتی و راهبردی ارزشمند اعضاء هیات مدیره ، مدیران و توان علمی کارشناسان همکار ، دارای سوابق اجرایی و آموزشی مرتبط ، چشم انداز و مأموریت خود را به شرح ذیل طرح ریزی و اعلام مینماید .

چشم انداز (vision) :

یکی از سه شرکت توزیع و پخش کالا در سطح مالی و منطقه ای تا 5 سال آینده .

درباره ما

راه های ارتباط با ما

تلفن : 88931231

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ناحیه کاربری

 • پیگیری سفارش
 • نکات آنلاین زیبایی
 • سوالات متداول
 • عضویت
 • شرایط و ضوابط

قوانین و مقررات

 • نحوه خرید
 • سوالات متداول
 • پرداخت
 • حمل
 • بازگشت
 • سفارش من کجاست؟

گالری محصولات